قیمت خودرو ترمز برید / قیمت پژو 207 و پژو 206 رکورد زد / پژو پارس 20 میلیون تومان گران شد / قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا امروز 5 اسفند

روند افزایش قیمت خودرو امروز هم ادامه داشت.

زندگی رنگی به نقل از خبرآنلاین | بررسی روند بازار خودرو طی یک هفته گذشته حاکی از آن است که پراید ۱۵۱ در بازار در حدود ۱۰ میلیون تومان گران شده و ۳۱۸ میلیون تومان به فروش رفته است. پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ نیز با افزایش ۲۰ میلیون تومانی، در حدود ۶۱۵ میلیون تومان قیمت خورده است.

اما قیمت پژو۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۲ در بازار ۱۵ میلیون تومان گران شده و به قیمت ۸۶۵ میلیون تومان به فروش رفته است. این در حالی است که پژو۲۰۷ تیپ ۵ مدل ۱۴۰۲ افزایش ۳۰ میلیون تومانی را تجربه کرده و ۶۵۵ میلیون تومان قیمت خورده است. پژو ۲۰۷ دنده‌ای مدل ۱۴۰۲ هم با افزایش ۲۵ میلیون تومانی، به قیمت ۷۲۰ میلیون تومان به فروش رفته است.

در این میان، قیمت پژوپارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۲ در بازار ۲۰ میلیون تومان گران شده و ۷۷۰ میلیون تومان قیمت داشت. قیمت پژوپارس LX مدل ۱۴۰۲ نیز ۲۰ میلیون تومان گران شده و ۷۴۵ میلیون تومان قیمت خورده است.

بنا به این گزارش، تارا دنده‌ای V۱ مدل ۱۴۰۲ در طول یک هفته گذشته بدون تغییر قیمت بود و در حدود ۷۸۵ میلیون تومان قیمت خورده است. در مقابل، البته قیمت تیبا صندوق‌دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ در بازار ۱۲ میلیون تومان گران شده و به ۳۷۸ میلیون تومان رسیده است. تیبا هاچ‌بک EX هم با افزایش ۸ میلیون تومانی، به قیمت ۳۸۳ میلیون تومان به فروش رفته است.

گزارش‌های میدانی از بازار خودرو نشان می‌دهد قیمت دناپلاس اتوماتیک توربوآپشنال مدل ۱۴۰۲ در بازار بدون تغییر، ۹۸۵ میلیون تومان قیمت پیدا کرده است. قیمت دناپلاس دنده‌ای ساده مدل ۱۴۰۲ هم بدون تغییر، به قیمت ۷۴۰ میلیون تومان رسیده است.

اما راناپلاس با افزایش ۱۰ میلیون تومانی، به قیمت ۵۹۵ میلیون تومان به فروش رفته است. در عین حال، ساینا S دنده‌ای بنزینی مدل ۱۴۰۲ با کاهش ۱۰ میلیون تومانی به قیمت ۴۰۵ میلیون تومان رسیده است. ساینا S اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ نیز بدون تغییر، به قیمت ۴۷۵ میلیون تومان به فروش رفته است.

در این میان، سمند سورن پلاس EF۷ بنزینی مدل ۱۴۰۲ در حدود ۱۰ میلیون تومان گران شده و ۶۶۵ میلیون تومان قیمت خورده است. شاهین G اتومات CVT مدل ۱۴۰۲ نیز بدون تغییر، به قیمت ۸۱۵ میلیون تومان به فروش رفته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کوییک R پلاس اتوماتیک هم با افزایش ۸ میلیون تومانی به قیمت ۴۹۲ میلیون تومان به فروش رفت.