بازار خودرو از نفس افتاد/ کوییک و پژو پارس گران شدند/ پراید 420 میلیون شد/ قیمت محصولات یران خودرو و سایپا امروز 20 خرداد

بازار خودرو امروز هم رکود بی سابقه ای را تجربه کرد.

زندگی رنگی به نقل از تجارت نیوز| قیمت خودرو امروز، یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳، همانند چند ماه اخیر، باز هم رکودی گزارش می‌شود. تمامی محصولات داخلی، مونتاژی و وارداتی بازار گرچه تغییراتی دارند، اما میزان این تغییرات قیمتی بسیار محدود است.

طی چند هفته اخیر که فضای سیاسی کشور در حال حرکت به سمت انتخابات ریاست‌جمهوری است، تمامی بازارها در رکود عجیبی فرو رفته‌اند و گویا تمامی خریداران و فروشندگان در انتظار تعیین رئیس جدید دولت و مشخص شدن آینده کشور هستند.

با توجه به قیمت‌های وب‌سایت ایران‌جیب، بازار خودرو نوسان محدودی دارند.

قیمت خودروهای داخلی

قیمت خودروهای داخلی از صبح امروز تغییر اندکی پیدا کرده است.

کوییک GXR-L یکی از جدیدترین تیپ‌های محصول هاچ‌بک سایپاست که از صبح امروز 8.5 میلیون تومان رشد قیمت پیدا کرده و به 438 میلیون و 500 هزار تومان رسیده است.

شاهین G که لوکس‌ترین سدان سایپا محسوب می‌شود، رشد یک میلیون تومانی را نسبت به روز گذشته به ثبت رسانده و با نرخ 719 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

پژو پارس سدان پرحاشیه ایران خودرو نیز هفت میلیون تومان گران‌تر شده و با 682 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

دنا پلاس 6سرعته یکی دیگر از سدان‌‌های محبوب ایرانی است که برخلاف دیگر محصولات بازار، افت قیمت هفت میلیون تومانی دارد و با 830 میلیون تومان معامله می‌شود.

بازار