همسر سعید آقاخانی کیست؟

با گلرخ حقیقی همسر سعید آقاخانی آشنا شوید.
با گلرخ حقیقی همسر سعید آقاخانی آشنا شوید

زندگی رنگی به نقل از روزیاتو| گلرخ حقیقی متولد شیراز همسر سعید آقاخانی کارگردان با سابقه و بازیگر معروف و محبوب ایرانی است که تاکنون نامش زیاد بگوش رسیده است در ادامه با بیوگرافی و سوابق و زندگینامه وی آشنا شوید.

بیوگرافی گلرخ حقیقی

تاکنون اطلاعات شخصی و بیوگرافی کاملی از وی منتشر نشده و فقط گفته شده است که متولد شیراز و دارای دو دختر به نام های خورشید و دریا می باشد.

گلرخ حقیقی همسر سعید آقاخانی

عکس هایی در کنار سعید آقاخانی در رسانه ها و شبکه های اجتماعی منتشر شده که صرفا با بازیگران و طرفداران بوده و تاکنون عکس تایید شده ای از گلرخ حقیقی منتشر نشده است.

عکسی منتسب به سعید آقاخانی و همسرش در فضای مجازی متتشر شده که تاکنون تایید نشده و صحت و سقم آن در منبع موثق خبری گفته نشده است.

آقای سعید آقاخانی با یک خانم شیرازی ازدواج کرده و در حال حاضر ۲ دختر با نام های خورشید و دریا که در سال های ۷۴ و ۸۰ به دنیا آمدند، دارد که به علت علاقه ی زیادش به آن ها گفته است که نمی خواهد داماد دار شود و دخترانش را شوهر دهد.

آقاخانی متولد بیجار و اصالتا کرد و فرزند چهارم از میان شش خواهر و برادرش بوده که در شهر بیجار استان کردستان به دنیا آمده است.او از ۱۸ سالگی به خاطر ادامه تحصیل و پذیرش در دانشگاه ساکن تهران شده و در تهران زندگی می کند. در حال حاضر سریال نون خ ۲ آخرین کار پخش شده از اوست.

کارگردان نون خ

وی از نوروز ۹۸ سریال نون خ ۱ را کارگردانی کرده و خود نیز بازیگر نقش اصلی آن به نام نورالدین خانراده را بازی می کند که بخاطر اقبال مردم فصل های بعدی آن هم ساخته شده است. او در این سریال چهار دختر به نام های کژال و روژان و شیرین و مرجان دارد که بازیگران اصلی این نقش ها ندا قاسمی و هدیه بازوند و صبا ایزدپناه و شیدا یوسفی است.

بازار