فال تاروت عاشقانه/ فال تاروت/ فال عشق و احساس / فال حس / فال عاشقانه/ فال امروز / فال فردا

فال تاروت عشق و احساس/ یک خبر عاشقانه در راه است

امروز دوشنبه 30 مرداد 1402 است و فال تاروت یکی از انواع فال‌هایی است که مسائل احساسی در آن نقش زیادی دارد.
فال تاروت عشق و احساس

زندگی رنگی | فال تاروت جزو قدیمی ترین و معتبرترین فال های جهان بوده و تاروت عشقی بخشی از این فال می باشد؛ فال تاروت عاشقانه امروز دوشنبه 30 مرداد 1402 را بخوانید:

فروردین

دلتنگ و بیقرار هم هستید بنا به دلایلی بینتون فاصله دیده میشه شخصی که بهتون خیلی نزدیکه به این رابطه ی شما حسادت میکنه و یه جورایی قصد داره بینتون فاصله بندازه در حال حاضر آقا ناراحته.

اردیبهشت

مشکلاتی توی این رابطه هست بحث و دلخوری، قهر و آشتی، بدقولی هایی که باعث ناراحتی شده ولی دلتنگی بینتون هنوز از این خبر میده که بهم علاقه دارید پس سعی کنید محتاط تر باشید و آرامش رابطتونو حفظ کنید.

خرداد

از طرف شخص احساسیت که واقعا دوستت هم داره و عاشقته و همینطور بالعکس منتظر خبر و یا پیامی هستی نگران نباش دریافت میکنی بینتون فاصله و دلتنگی دیده میشه ولی به زودی کسی که دوستش داری و دیدار میکنی.

تیر

دوست داشتنتون دوطرفست و شما بهش فکر میکنی توی رابطه ی احساسیتون شخصی به عنوان رقیب احساسی هست برای خانومها و یا قصد داره به این رابطه وارد بشه بهتره حواستونو جمع کنید، در نهایت موفقیت و برگ برنده ی این رابطه با شماست.

مرداد

تو این رابطه آقا خیلی دوستتون داره ولی کمی ازتون دلخوره بهتون فکر میکنه و نسبت به این رابطه وفاداره و اگر قول و قراری بده حتماً بهش عمل میکنه.

شهریور

سفر رفتن دیده میشه ممکنه به دلیل رفتن به سفر کمی بینتون فاصله بیفته دوست داره تو این سفر باهاش باشی و حتی دلش میخواد این پیشنهادو بهت بده ممکنه قبول نکنی. اگر قهر هستید آشتی میکنید اگر از کنارت رفته معجزه ی برگشت براش دیده میشه. همدیگه رو میبینید و بیرون باهم قرار میزارید.

مهر

دلخوری و بحث و بگو مگو توی رابطتون هست که باعث میشه این رابطه دچار دودلی از دو طرف بشه بهتره عشقتونو بیشتر ابراز کنید به زودی از طرفش پیام و یا تماسی که خوشحالت میکنه رو دریافت میکنی.

آبان

در حال حاضر از کسی که دوستش دارید دور هستید. حسادت (خانومی) شخصی باعث سرد شدن این رابطه میشه دیدارهاتون کمی محدودتر میشه شخص احساسیتون اینروزا فکرش خیلی درگیره بهتره این فاصله رو از بینتون بردارید.

آذر

از طرف آقا نسبت به شما حس علاقه و دوست داشتن هست شاید دیدارتون تاخیر افتاده باشه و یا تو محدودیت قرار گرفته باشه ولی واقعاً دوستتون داره و بهتون فکر میکنه ولی برای جلو اومدن انگار از چیزی ترس داره و دودل هستش ولی واقعاً دلتنگی و بیقراری بین هر دوتون وجود داره.

دی

ناراحتی توی این رابطه وجود داره ولی نگران نباشید بزودی باهم دیدار دارید و در این رابطه اتفاقات خوبی میفته، از طرفش به زودی پیشنهادی دریافت میکنید و بهتون ابراز عشق میکنه.

بهمن

دوست داشتنتون دوطرفست ولی این رابطه با مشکلات و توقعات احساسی که به وجود میاد بیشتر رو به سردی میره و گاهی کمرنگ میشه. دلتنگی و جدایی بینتونه و شما در این رابطه علیرغم وفاداری به عشقتون احساس تنهایی میکنید.

اسفند

به خاطر جدایی و فاصله و دوری بینتون احساس تنهایی میکنید و انگار نسبت به این رابطه دودل شدی ولی بزودی باهم دیدار دارید و میتونید منطقی احساساتتونو بیان کنید و در مقابل به حرفهای شخص مقابلتون هم به دقت گوش کنید. اگر بحث داشتید آشتی می کنید، شخص احساسیتون دوست داره این دوستی و رابطه ادامه داشته باشه.

بازار