قیمت امروز خودرو / قیمت پژو 207 / قیمت پژو 206 / قیمت پژو پارس

وضعیت سفید بازار خودرو / فعلا مرغ پژو 207 و 206 و پژو پارس یک پا دارد / پراید گران شد / قیمت محصولات سایپا و ایران خودرو امروز شنبه 15 مهر

تمامی خودروهای داخلی و مونتاژی، بدون تغییر نسبت به هفته گذشته خرید و فروش می‌شوند.
قیمت خودرو

زندگی رنگی به نقل از تجارت نیوز | قیمت خودرو امروز 15 مهر 1402 روند با ثباتی را آغاز کرده است و تمامی خودروهای داخلی و مونتاژی، بدون تغییر نسبت به هفته گذشته خرید و فروش می‌شوند.

یکی از مهم‌ترین اخبار تأثیرگذار روی بازار خودرو، می‌تواند خبر ورود چند دستگاه نمونه اولیه از خودروهای شرکت سوزوکی به گمرکات کشور باشد. به این ترتیب، گویا واردات خودرو فاز جدی به خود گرفته و احتمالاً طی هفته‌های آینده اخبار زیادی در حوزه ورود محصولات جدید به کشور شنیده شود. در چنین وضعیتی بازار خودروهای وارداتی، شدیداً تحت تأثیر قرار خواهد گرفت و به احتمال قوی، دوباره کاهشی خواهد شد.

باتوجه به قیمت‌های اعلامی وب‌سایت کارنامه، قیمت خودرو امروز وضعیت باثباتی را تجربه می‌کند.

قیمت خودروهای داخلی

قیمت خودروهای داخلی، امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته است.

پراید 131 و پراید 111 با مدل 1399 جزو اقتصادی‌ترین محصولات داخلی بوده می‌توان گفت از چند هفته گذشته هیچ‌گونه تغییری نداشتند. البته پراید 131 پنج میلیون تومان افزایش قیمت در هفته گذشته را تجربه کرد تجربه کرد. این دو خودروی شرکت سایپا به ترتیب با نرخ‌های 315 و 325 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

شاهین G از سدان‌های لوکس سایپا به شمار می‌رود که در هفته گذشته نوسانات اندکی را تجربه کرد. این خودرو امروز بدون تغییر و روی نرخ 582 میلیون تومان معامله می‌شود.

سمند سورن پلاس بنزینی یکی از سدان‌های پرطرفدار ایران خودرو به شمار می‌رود که هیچ تغییری نداشته و با قیمت 572 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

پژوپارس LX TU5 از هم رده‌های سمند سورن بوده اما به دلیل محبوبیت بیشتر در بازار، از قیمت بالاتری نیز برخوردار است. این خودرو همانند روز گذشته با نرخ 610 میلیون تومان معامله شد.