وام 200 و 300 میلیونی / وام برای همه / وام بانک مهر / شرایط وام بانک مهر

وام 200 و 300 میلیونی برای همه + جزئیات

بانک مهر می خواهد به مشتریان خود وام 200 و 300 میلیونی پرداخت کند و شرایط آن را هم اعلام کرده است.
وام 200 میلیونی

زندگی رنگی | بانک قرض الحسنه مهر ایران به منظور حمایت از مشتریان خود وام با شرایط استثنایی می پردازد.بانک قرض الحسنه مهر ایران به منظور حمایت از مشتریان خود که دستگاه‌های پوز فروشگاهی این مجموعه را در اختیار دارند، جشنواره تابستانه «مهر پوز» را برگزار کرده است. در این جشنواره وام قرض الحسنه به مشتریان واجد شرایط پرداخت می‌شود.

وام فوری گرفتن یکی از راه هایی است که از قدیم الایام برای کمک به هزینه های زندگی در هر زمینه ای گرفته می شده.امروزه شرایط گرفتن وام فوری در هر بخشی متفاوت است.از این وام ها می توان به وام فوری مسکن ،ازدواج ،درمان و غیره اشاره کرد.متقاضیان هر کدام از این وام ها با ارائه مدارک خاص می‌توانند به بانک و مراکز معرفی شده بروند و وام فوری خود را دریافت کنند. مجلس طرح وام فوری ازدواج را تصویب کرد.

افرادی واجد شرایط دریافت وام قرض الحسنه ۳۰۰ میلیون تومانی مهر پوز هستند که در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه پس انداز یا جاری داشته باشند و حداقل دو ماه از مدت زمان افتتاح سپرده‌شان گذشته و میانگین مناسب ایجاد شده باشد. ثبت نام کنندگان برای این وام باید ضمن داشتن اعتبار شغلی، ضامن رسمی مورد پذیرش بانک نیز داشته باشند. این وام قرض الحسنه بوده و تنها کارمزد چهار درصدی به آن تعلق می‌گیرد. حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن نیز به ۶۰ ماه می‌رسد.

با توجه به مبلغ وام، نرخ کارمزد و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط ۵ میلیون و ۵۲۴ هزار و ۹۵۷ تومان است. کل سود تسهیلات، ۳۱ میلیون و ۴۹۷ هزار و ۳۹۷ تومان و مجموع رقم وام و سود آن، ۳۳۱ میلیون و ۵۵۷ هزار و ۳۹۶ تومان خواهد بود.

بانک قرض الحسنه مهر ایران هدف از برپایی این جشنواره را تقویت توان مالی دارندگان فعال پوزهای فروشگاهی متصل به این مجموعه و پرداخت وام قرض الحسنه ویژه از محل حساب دستگاه‌های پوز اعلام کرده است. امکان دریافت وام قرض الحسنه جهت خرید کالا و خدمات مورد نیاز از فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک برای دارندگان دستگاه‌های پوز و افزایش فروش اقساطی محصولات برای دارندگان دستگاه‌های پوز بانک در قالب قرارداد «پذیرندگی طرح کالا کارت» از جمله دیگر اهداف برپایی این جشنواره هستند.

شرایط دریافت وام فوری ۲۰۰ میلیون تومانی بانک ملت

طرح «حامی کارت» بانک ملت تنها برای خرید کالاهای مختلف تبیین شده است. متقاضیان برای دریافت این وام 200 میلیون تومانی باید سپرده قرض الحسنه و گردش حساب مدنظر بانک ملت را داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از رده، وام ۲۰۰ میلیون تومانی حامی کارت به آن دسته از متقاضیان تعلق می‌گیرد که قبلا از این تسهیلات استفاده نکرده و مایل به خرید کالاها و محصولات مورد نظر خود از فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک ملت باشند. این وام در قالب عقد مرابحه بوده و به صورت کارت در اختیار متقاضی قرار می‌گیرد. طبق اعلام بانک ملت، متقاضیان پس از دریافت تسهیلات ۲۰۰ میلیونی خرید کالاها به انجام خریدهای مورد نیاز خود در طول ماه بپردازند و در صورت پرداخت مانده بدهی بعد از دریافت صورتحساب، مجددا از اعتبار کارت به صورت مستمر و ماهیانه در طول سال بهره ببرند. در

ضمانت، نرخ سود و دیگر اطلاعات مهم وام ۲۰۰ میلیون تومانی بانک ملت

درخواست کنندگان این تسهیلات باید سه ضامن رسمی داشته باشند. سود این وام با توجه به دوره بازپرداخت تعیین می‌شود و طبق اعلام بانک ملت، بین هفت تا ۱۸ درصد متغیر است. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات نیز به ۶۰ ماه می‌رسد.

با توجه به مبلغ وام، حداکثر نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط ۵ میلیون و ۷۸ هزار و ۶۸۵ تومان است. کل سود تسهیلات، ۱۰۴ میلیون و ۷۲۱ هزار و ۱۲۹ تومان و مجموع رقم وام و سود آن، ۳۰۶ میلیون و ۸۰۱ هزار و ۱۲۹ تومان خواهد بود.

بازار