فال تاروت عاشقانه/ فال تاروت

فال تاروت عاشقانه امروز 13 خرداد 1402

امروز شنبه 13 خرداد ماه 1402 است و فال تاروت یکی از انواع فال‌هایی است که مسائل احساسی در آن نقش زیادی دارد.
فال تاروت عاشقانه امروز 13 خرداد 1402

فال تاروت جزو قدیمی ترین و معتبرترین فال های جهان بوده و تاروت عشقی بخشی از این فال می باشد؛ فال تاروت عاشقانه امروز شنبه 13 خرداد 1402 را بخوانید:

فروردین ماه

تاروت میکه اگه بین شما و عشقتون یک مشکل بی اعتمادی وجود داره حتما این موضوع را حل کنید تا رابطه‌تان دچار سردی و مشکلات نشود . عشقتان از محدود شدن در رابطه اصلا خوشش نمی‌آید. ایشان شما را شخصی درونگرا و سخت‌گیر می شناسد.

اردیبهشت

اگر با عشقتان روی موضوع کمی بحث کردید بدانید ایشان به زودی با یک حرف یا یک جمله مثبت دلتان را به دست خواهد آورد بین شما و ایشان کشش متقابل و قوی وجود دارد. ایشان شما را شخصی اهل ورزش و سفر کردن می شناسد.

خرداد

عشقتان مدام به یاد خاطات با شماست و دلتنگتان است. عشقتان شخصی محافظه کار است و از عجله کردن اصلا خوشش نمی اید. ایشان شمارا شخصی جذاب و خوش استیل می شناسد.

تیر

اگر به وفاداری یا صداقت عشقتان شک دارید بدانید که شک شما پوچ است و ایشان به شما وفا دار است عشقتان از دعوا و بحث کردن اصلا خوشش نمی آید ایشان شما را شخصی خانواده دوست و دلسوز می شناسد.

مرداد

عشقتان یک مشکل اداری یا قانونی خود را با کمک دو حامی به زودی حل خواهد کرد. عشقتان واقعا شما را دوست دارد و به فکر ازدواج با شماست ایشان شما را شخصی قابل اعتماد و وفادار می شناسد.

شهریور

تاروت می گوید بین شما و عشقتان یک دوست داشتن متقابل وجود دارد که موجب قوت رابطه‌تان می شود ایشان بعضا نا خودآگاه به شما شک کرده و حسادتان را می‌کند. ایشان شما را شخصی منطقی و تحلیلگر می شناسد.

مهر

تاروت می‌گوید عشقتان به فکر آینده با شماست و در کنار شما حال دلش خوش است. عشقتان دوست دارد با شما به یک سفر برود و احتمالا در این مورد با شما مشورت بکند. ایشان شما را شخصی حساس و کمی مغرور می‌شناسد

آبان

عشقتان به خاط تجربه هایی که در گذشته داشته است از اعتماد کردن بیش از حد هراس دارد و کمی محتاط است. ایشان به فکر شماست و دوست دارد با شما دیداری داشته باشد. ایشان شما را شخصی اهل گردش و تفریح می شناسد.

آذرماه

بین شما و عشقتان یک حس و دوست داشتن متقابل وجود دارد. ایشون برای ارتقا یا پیشرفت در سیستم کاری‌اش شب و روز تلاش می‌کند. یک عده از شما تا 3 روز نشده با ایشون دیداری خواهید داشت که خیر است.

دی ماه

اگر با عشقتان روی موضوعی بحث کردید بدانید که ایشون بسیار دلش گرفته و بدخواب شده و بزودی از شما معذرت خواهی خواهد کرد. بین شما و عشقتان یک کنجکاوی و چک کردن متقابل وجود دارد. ایشون به فکر تغییری در ظاهر و استایل‌اش است.

بهمن ماه

عشقتان مدام ر طول روز به یادتان است و بین شما یک تلپاتی قوی وجود دارد . عشقتان به فکر مهاجرت شهری با کشوری است و در این مورد با چندین نفر مدام در حال مشور و همفکری است. ایشان شما را شخصی کمی لجباز و سختگیر می‌شناسد.

اسفند ماه

اگر با عشقتان بحث کردید بهتر است این موضوع را کش نداده و کمی سکوت اختیار کنید. بین شما و عشقتان یک حس متقابل وجود دارد. عشقتان شما را شخصی متاثر از اطراف می‌شناسد و حس می‌کند که حرف‌های دیگران روی شما کمی زود تاثیر می‌گذارد.

بازار